Παρασκευή
04 Οκτωβρίου 2024

Μπόρατς – Παναθηναϊκός 1-1: Πλήρωσαν την αστοχία τους οι πράσινοι (video)

Ο Παναθηναϊκός έχασε πολλές ευκαιρίες, κυρίως με τον Σπόραρ, πλήρωσε μια στιγμή αδράνειας στην άμυνά του και έτσι έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την Μπόρατς για το Conference League.

Αθλητισμός

Με το… αριστερό ξεκίνησε την παρουσία του στη League Phase του Conference League ο Παναθηναϊκός, που άφησε δύο βαθμούς στη Βοσνία, μένοντας στο ισόπαλο 1-1 με την Μπόρατς Μπάνια Λούκα.

Απογοητευτικοί οι «Πράσινοι» στο δεύτερο ημίχρονο, δέχθηκαν το γκολ της ισοφάρισης και θα μπορούσαν να βρεθούν και πίσω στο σκορ, ενώ εκείνοι δεν μπόρεσαν να εκμεταλλευτούν τις δικές τους στιγμές. Ο Μπακασέτας είχε δώσει το προβάδισμα στην ομάδα του Ντιέγκο Αλόνσο στο 11ο λεπτό, με τον Ντεσπότοβιτς να κάνει το 1-1 στο 50′. Δοκάρι στο 72′ με τον Τετέ είχε το «τριφύλλι».

Ακολουθήστε το Lykavitos.gr στο Google News
και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Τζακ ποτ σημειώθηκε στην πρώτη κατηγορία του Τζόκερ στην κλήρωση 2814 της Πέμπτης. Και στη δεύτερη κατηγορία δεν βρέθηκε τυχερός. Δείτε τους τυχερούς αριθμούς και τη διαλογή:...