Παρασκευή
25 Οκτωβρίου 2024

Παναθηναϊκός – Τσέλσι 1-4: Ευρωπαϊκός διασυρμός από τα δεύτερα της Τσέλσι

Ο Παναθηναϊκός ήταν ανταγωνιστικός μόνο για ένα ημίχρονο στο ΟΑΚΑ, στο δεύτερο… κατέρρευσε και μοιραία ηττήθηκε με 4-1 από την Τσέλσι, για τη 2η αγωνιστική της League Phase του Conference League

Σε κακό βράδυ βρέθηκε απόψε ο Παναθηναϊκός. Το «τριφύλλι» ήταν ανταγωνιστικό μόλις για ένα ημίχρονο κόντρα στην Τσέλσι, στο δεύτερο όμως… κατέρρευσε, με συνέπεια να ηττηθεί με σκορ 1-4 στο ΟΑΚΑ για τη 2η αγωνιστική της League Phase του Conference League.

Ο Ντιέγκο Αλόνσο άλλαξε μεγάλο μέρος της ενδεκάδας σε σχέση με τον αγώνα με τον ΟΦΗ, αλλά οι αγωνιστικές παθογένειες του Παναθηναϊκού δεν άλλαξαν.

Παρά το γεγονός ότι οι «πράσινοι» μπήκαν καλά στο ματς, χάνοντας μεγάλη ευκαιρία με τον Γεντβάι μόλις στο 2ο λεπτό και είχαν τον έλεγχο στο αμυντικό κομμάτι, μία αδράνεια, από τις πολλές φέτος στο αμυντικό τρανζίσιον, έβαλαν τους Λονδρέζους μπροστά στο σκορ, κόντρα στη ροή του αγώνα.

Η Μπαρτσελόνα με χατ τρικ του Βραζιλιάνου διέλυσε με 4-1 τους Βαυαρούς - Στην κορυφή της βαθμολογίας η Λίβερπουλ - Σπουδαία διπλά για Φέγενορντ και Λιλ - Στις καθυστερήσεις η Ίντερ...

Τζακ ποτ στο Τζόκερ – Οι τυχεροί αριθμοί

Τζακ ποτ σημειώθηκε στην πρώτη κατηγορία του Τζόκερ στην κλήρωση 2823 της Πέμπτης. Στη δεύτερη κατηγορία αναδείχθηκε 1 τυχερός που κερδίζει 100.000 ευρώ. Δείτε τους τυχερούς ...